0
دیزی VIP
دیزی VIP 345,000 تومان

گوشت گوسفند 250 گرم + دنبه + نخود + لوبیا سفید + پیاز+ رب گوجه + سیب زمینی + گوجه فرنگی + ادویه . دیزی VIP ،این دیزی یکی از ابداعات مستر دیزی است .دیزی VIP مستر دیزی ترکیب چند نوع دیزی از نواحی مختلف ایران است که سر آشپز ما با خلاقیت وابتکار خود این ترکیب خوشمزه و لذیذ را بوجود آورده است .

0
دیزی مخصوص
دیزی مخصوص 275,000 تومان

گوشت گوسفند150 گرم + دنبه + نخود + لوبیا سفید + پیاز+ رب گوجه +زعفران+سبزیجات معطر+ سیب زمینی + گوجه فرنگی + ادویه مخصوص. این دیزی یکی از ابداعات مستر دیزی است .دیزی مخصوص مستر دیزی ترکیب چند نوع دیزی از نواحی مختلف ایران است که سر آشپز ما با خلاقیت وابتکار خود این ترکیب خوشمزه و لذیذ را بوجود آورده است .

0
دیزی کلاسیک
دیزی کلاسیک 225,000 تومان

گوشت گوسفند100 گرم + دنبه + نخود + لوبیا سفید + پیاز+ رب گوجه + سیب زمینی + گوجه فرنگی + ادویه کلاسیک. دیزی کلاسیک یا قدیمی ویا معمولی ،این دیزی در واقع همان دیزی معمولی است که در تمام قهوه خانه ها ودیزی سرا ها یافت می شود با این تفاوت که مستر دیزی با ترکیب ادویه خاص خود توانسته این دیزی معمولی را بسیار لذیذ ترتولید کند وهمچنین از سنگینی و نفاخ بودن آن به مقدار زیادی بکاهد

0
دیزی تند
دیزی تند 225,000 تومان

گوشت گوسفند100 گرم + دنبه + نخود + لوبیا سفید + پیاز+ رب گوجه + سیب زمینی + گوجه فرنگی + فلفل سبز+ادویه اسپایسی. بعضی از مردم غذاهای تند واسپایسی را می پسندند ،مستر دیزی برای این بخش از مخاطبان خود نیز دیزی تند را تدارک دیده است .ادویه این دیزی با ترکیب مخصوص خود و همچنین طعم وبوی فلفل سبز مزه خاصی به این دیزی داده است ودوستداران غذاهای اسپایسی با طعم متفاوت ودلپذیر این دیزی کاملا غافل گیر خواهند شد.

0
دیزی کم چرب
دیزی کم چرب 225,000 تومان

گوشت گوسفند100 گرم + نخود + لوبیا سفید + پیاز+ رب گوجه + سیب زمینی + گوجه فرنگی + ادویه مخصوص کم چرب. همان طور که از اسم این دیزی پیداست در پخت این دیزی از دنبه استفاده نشده است و همچنین نوع گوشتی که در دیزی کم چرب استفاده می شود از کمترین حد چربی برخوردار است ومستر دیزی این محصول را برای آن دسته از مخاطبان خود که مایلند غذاهای کم چرب میل کنند ویا بیماریهایی از قبیل ناراحتی قلبی عروقی ویا چربی خون دارند تدارک دیده است.

0
دیزی بزباش
دیزی بزباش 225,000 تومان

گوشت گوسفند100 گرم + دنبه + لوبیا چشم بلبلی + پیاز+ سبزی بزباش + سیب زمینی + لیمو عمانی+ ادویه بزباش. جایگاه اصلی دیزی بزباش آذربایجان وشهر تبریز است .این دیزی ته مزه خورش قورمه سبزی را دارد ودر واقع پدر بزرگ قرمه سبزی به حساب می آید .سالها قبل،قبل از این که برنج به شکل امروزی در ایران رایج باشد دیزی بزباش در آذربایجان به این شکل وبا نام آبگوشت بزباش مرسوم بوده است.

0
کوفته
کوفته 140,000 تومان

گوشت چرخ شده + لپه + برنج + سبزیجات معطر تازه + تخم مرغ + زرشک + تخم بلدرچین + پیاز + رب گوجه فرنگی + ادویه مخصوص کوفته. کوفته های مستر دیزی در واقع ترکیبی از کوفته تبریزی وکوفته های نواحی جنوبی ایران است که باعث خوشمزه تر شدن هر چه بیشتر آن شده است.و همچنین کوفته های مستر دیزی هم از نظر طعم ومزه متفاوت هستند وهم از نظر مواد اولیه استفاده شده

0
کاله جوش
کاله جوش 140,000 تومان

کشک+ روغن + پیاز داغ + نعناع داغ + مغز گردوی تازه + ادویه مخصوص کاله جوش. . به طورسنتی در برخی از مناطق کشور خوردن روزانه کشک به مادران باردار توصیه می‌ شود که در صورتی که موارد بهداشتی مربوط به آن رعایت شود، پیشنهاد و توصیه‌ ای علمی به شمار می ‌آید.و به همین دلیل است که مستر دیزی لقب بمب کلسیم را برای کاله جوش این غذای بسیار غنی اما ساده انتخاب نموده است.

0
کشک بادمجان
کشک بادمجان 130,000 تومان

بادمجان + روغن + مغز گردوی تازه + پیاز + سیر + کشک + نعناع داغ + ادویه کشک بادمجان. این غذا هم همان طور که می دانید یکی از غذاهای اصیل ایرانی است وما ایرانی ها علاقه خاصی به آن داریم مخصوصا وقتی که به صورت خانگی وبه سبک مادر بزرگ هایمان پخته شود بسیار لذیذ وخوشمزه خواهد شد از این رو مستر دیزی تلاش کرده است که کشک بادمجان را تا جایی که می تواند به شکل خانگی آن تولید کند تا رضایت خاطر شما هموطنان عزیز را فراهم آورد.

0
میرزاقاسمی
میرزاقاسمی 130,000 تومان

بادمجان + سیر+ گوجه فرنگی + پیاز + ادویه میرزا قاسمی. میرزا قاسمی یک غذای اصیل شمالی است وتقریبا همه مردم ایران با طعم و مزه آن آشنایی دارند و حتما شما هم طعم بی نظیر این غذا رادر رستورانها و یا در منازل مردم نواحی شمالی کشور چشیده اید ، مستر دیزی هم تلاش کرده است تا جایی که میتواند میرزا قاسمی را همانطور به سبک وسیاق شمالی ها تهیه کند تا مخاطبان خود را با طعم اصیل و به یاد ماندنی این غذا با حال وهوای شمال وغذا های آن آشنا کند.

0
آبدوغ خیار
آبدوغ خیار 110,000 تومان

ماست چکیده + دوغ + سبزی خوردن + مغز گردوی تازه + خیار + کشمش + سبزیجات معطر. آبدوغ خیار یکی از غذاهای کاملی است که ما ایرانی ها در گرمای تابستان علاقه زیادی به خوردن آن داریم.. مستر دیزی برای اولین بار در ایران اقدام به تولید وارائه این غذا به شکل فست فودی ودر بسته بندی های شکیل وزیبا نمود و شما میتوانید برای اولین بار آبدوغ خیار را در منزل ویا محل کار خود دریافت ومیل نمائید .

0
نان اضافه
نان اضافه 8,000 تومان

نصف نان سنگک

0
سبزي
سبزي 20,000 تومان

سبزي خوردن

0
ترشی
ترشی 20,000 تومان

ترشی

0
نوشابه قوطي
نوشابه قوطي 19,000 تومان

نوشابه قوطي

0
آب معدنی
آب معدنی 4,000 تومان

آب معدنی

0
دوغ مستر دیزی
دوغ مستر دیزی 25,000 تومان

دوغ 500 سی سی سنتی

لطفا وارد سایت شوید و چنانچه عضو مستردیزی نیستید برای ادامه درخواست، عضو شوید.

ورود به مستردیزیلطفا نام کاربری خود را وارد کنید.

لطفا کلمه عبور خود را وارد کنید.

ثبت نام در مستردیزیلطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید.

لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید. شماره موبایل وارد شده معتبر نمیباشد.

لطفا کلمه عبور خود را وارد کنید.

لطفا تکرار کلمه عبور خود را وارد کنید. کلمه عبور با تکرار آن مغایرت دارد.

اطلاعات تحویل غذا


کاربر گرامي، ليست شعب تنها شامل شعباتي است که در حال حاضر آمادگي پاسخگويي به سفارش آنلاين شما را دارند، در صورت عدم مشاهده شعبه مورد نظر خود مي توانيد تا زمان آغاز به کار بعدي شعبه منتظر بمانيد تا به محض شروع به پذيرش سفارش گيري آنلاين قادر به انتخاب شعبه مورد نظر خود باشيد.


لطفا شعبه مورد نظر را انتخاب کنید.
نام تحویل گیرنده

لطفا نام تحویل گیرنده را وارد کنید.
تلفن ثابت

لطفا شماره تلفن ثابت را وارد کنید.
تلفن همراه

لطفا شماره همراه خود را وارد کنید.

پرداخت در محل
آدرس تحویل گیرنده

لطفا آدرس تحویل گیرنده را وارد کنید.
توضیحات

×

هشدار

در حال حاضر هیچ شعبه فعالی جهت ثبت سفارش وجود ندارد!

صورت حساب (0 تومان)
مبلغ قابل پرداخت 0 تومان